четвер, 8 грудня 2016 р.

Індексація зарплати працівника, прийнятого на вакантну посаду

Як індексувати зарплату новоприйнятого працівника, прийнятого на вакантну посаду?

Пунктом 10-2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078, серед іншого встановлено, що для новоприйнятих працівників обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації здійснюється з місяця, наступного за місяцем підвищення тарифної ставки (окладу), за посадою, яку займає працівник.

Тому якщо працівника прийнято на вакантну посаду, яка вже була передбачена штатним розписом і за якою вже раніше підвищувалася тарифна ставка (оклад), то для такого працівника базовим є місяць підвищення тарифної ставки (окладу).

Наприклад, посаду бухгалтера запроваджено у січні 2015 р., а заробітна плата за нею підвищувалася в останнє у квітні 2015 р. Її займав працівник, якого було звільнено у грудні 2015 р., а нового працівника прийнято у лютому 2016 р. Для такого працівника базовим буде квітень 2015 р.

Немає коментарів:

Дописати коментар