пʼятниця, 9 грудня 2016 р.

Індексація зарплати переведеного працівника

Як індексувати зарплату працівникові, якого переведено на роботу на нове підприємство?

Як індексувати зарплату працівникові, якого переведено на роботу на іншу посаду на тому ж підприємстві ?


Пунктом 10-2 Порядку № 1078 встановлено, що для працівників, яких переведено на іншу роботу на тому самому підприємстві, в установі або організації, а також переведено на роботу на інше підприємство, в установу або організацію або в іншу місцевість та у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці у разі продовження такими працівниками роботи, для новоприйнятих працівників, а також для працівників, які використали відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустку без збереження заробітної плати, передбачені законодавством про відпустки, обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації здійснюється з місяця, наступного за місяцем підвищення тарифної ставки (окладу), за посадою, яку займає працівник.
Тому якщо працівника перевели з одного підприємства на інше (або на тому самому підприємстві), то у нього вся попередня індексація, в т.ч. фіксована, яку він отримував на попередньому місці роботи (за попередньою посадою) анулюється. На новому місці роботи індексація нараховується по-новому, виходячи з нового базового місяця яким є місяць підвищення тарифної ставки (окладу) за посадою, яку він займає. 

Немає коментарів:

Дописати коментар